emailTelegram Ресурс 2 Ресурс 3 Ресурс 4 Ресурс 5

Оцінка комерційної нерухомості

Комерційна нерухомість — це будь-яка нерухомість, яка приносить прибуток: кафе, ресторани, офіси і склади, окремо розташовані будинки, готелі, розважальні комплекси, паркінги та інше.
Такі об’єкти частіше продають і купують, здають в оренду. В таких випадках потрібна оцінка вартості комерційної нерухомості.
Щоб здійснити оцінку майнового стану підприємства, як і будь-яку іншу оцінку, потрібен експертний підхід, а саме: знання законодавчої бази, достатній досвід, кваліфікація та вміння оперувати ними на практиці. Оцінкою повинен займатися експерт, тільки фахівець може об’єктивно зібрати, обробити отримані дані, проаналізувати їх і визначити точну вартість.
Для оцінки майнового стану підприємства важливо сформулювати правильно мету та функції, від цього буде залежати вибір методу оцінки експертом і точність кінцевого результату. Тому важливо налагодити робочі відносини. По завершенню співпраці, ви отримаєте повний пакет документів, що передбачається законодавством України.
Щоб замовити оцінку майна підприємства, залиште свою заявку. Команда LexStatus готова в короткі терміни виконати поставлене завдання. Ми завжди на вашому боці.

Коли потрібна оцінка нерухомості:

оформлення під заставу нерухомості

передача прав власності

визначення майнових прав

розділ майна

при купівлі або продажу нерухомості, оформлені оренди

страхування та інше

Процес оцінки комерційної нерухомості

Прибутковий

Аналіз комерційної нерухомості можна провести за допомогою різних методів. Найбільш популярний — прибутковий, де оцінка вартості комерційної нерухомості залежить від прибутку, який нерухомість приносить або принесе в перспективі.

Порівняльний

Окрім такого підходу, ефективним для оцінки комерційної нерухомості може бути порівняльний метод. Така методика базується на зборі даних про ринок продажу і порівнянні об’єкту зі схожими пропозиціями.

Щоб замовити оцінку комерційної нерухомості, вам потрібно надати такі документи:

Технічний паспорт БТІ

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи

Акт постійного користування або державний акт про власність на землю

Балансова довідка на дату оцінки

Паспорт власника

Ідентифікаційний код власника

Варстість комерційної нерухомості

Ціна аналізу комерційної нерухомості залежить від багатьох факторів і відрізняється у різних містах України. Вартість може змінюватись в залежності від часу звернення, локації об’єкту нерухомості, його технічного стану та інших факторів.

Саме тому ми не вказуємо точну вартість оцінки комерційної нерухомості. Але можемо гарантувати — звернувшись до LexStatus, ви отримаєте кращу вартість оцінки з можливих.

Залиште заявку

на запуск процедури оцінки майна

Впродовж 5 хвилин з вами зв’яжеться менеджер для уточнення усіх деталей. Вже через годину після отримання усіх документів ви зможете отримати попередній звіт про оцінку.