emailTelegram Ресурс 2 Ресурс 3 Ресурс 4 Ресурс 5

Оцінка промислових об’єктів

оцінка промислових об'єктів

Сучасні підприємства — це складна структура. Безумовно, у кожного з них є матеріальні активи: будівлі, техніка, автомобілі, обладнання і т.д. Але крім цього, підприємство має активи нематеріальні — наприклад, авторські права, патенти, торгові марки.

Оцінюючи майно підприємства, експерт повинен враховувати всі ці деталі. Здавалося б, розрахувати це неможливо. Але досвідчений оцінювач знає, як працювати з такими проектами, і може обчислити точну суму оцінки ринкової вартості підприємства.
Щоб здійснити оцінку майнового стану підприємства, як і будь-яку іншу оцінку, потрібен експертний підхід, а саме: знання законодавчої бази, достатній досвід, кваліфікація та вміння оперувати ними на практиці. Оцінкою повинен займатися експерт, тільки фахівець може об’єктивно зібрати, обробити отримані дані, проаналізувати їх і визначити точну вартість.
Для оцінки майнового стану підприємства важливо сформулювати правильно мету і функції, від цього буде залежати вибір методу оцінки експертом і точність кінцевого результату. Тому важливо побудувати хороші робочі відносини. По завершенню співпраці, ви отримаєте повний пакет документів, передбачений законодавством України.
Щоб замовити оцінку майна підприємства, залиште свою заявку. Команда LexStatus готова в короткі терміни виконати поставлене завдання. Ми завжди на вашому боці.

Коли потрібна оцінка майна підприємства

Щоб полегшити й упорядкувати процес оцінки, експерт використовує спеціальні методи оцінки підприємства. Їх існує три: дохідний, витратний та порівняльний.

Дохідний

найбільш розповсюджений. Тут розрахунки базуються на доходах підприємства. Чим більше грошей приносить компанія, тим вище буде її ціна.

Витратний

метод зазвичай використовують в тій ситуації, коли бізнес не приносить стабільного доходу. У цьому випадку підприємство оцінюють з точки зору понесених витрат.

Порівняльний

заснований на порівнянні бізнесу зі схожими компаніями на ринку. Такий метод оцінки вартості підприємства використовують рідко, адже складно знайти дві майже ідентичних компанії.

Методи оцінки майна підприємства

Навіщо потрібна оцінка вартості підприємства? Не так давно оцінку проводили тільки в разі потреби:

  • при викупі акцій у партнерів;
  • при продажу підприємства, злитті та інших операціях з нерухомістю;
  • при суперечках про вартість підприємства;
  • для розрахунку страхової суми при страхуванні.

Оцінку ринкової вартості підприємства роблять:

Зараз оцінку ринкової вартості підприємства також роблять, щоб точно знати реальну вартість підприємства і його активів. Це важливо для того, щоб:

Грамотно скласти бізнес-план

Удосконалювати методи управління

Вдало інвестувати дохід

Оцінити кредитоспроможність компанії

Вартість оцінки вашого бізнесу залежить від багатьох факторів

Важливо, де знаходиться Ваше підприємство, скільки майна потрібно оцінити, який прибуток приносить бізнес і так далі.

Ми не вказуємо точну вартість оцінки підприємства на цьому сайті. Але Ви можете бути впевнені — звертаючись в LexStatus, Ви отримаєте кращу вартість оцінки з можливих.

Залишити заявку

на запуск процедури оцінки майна підприємства

менеджер відповість на всі питання і уточнить точну ціну для вашого об’єкта нерухомості