emailTelegram Ресурс 2 Ресурс 3 Ресурс 4 Ресурс 5

Оцінка орендної плати

Оцінка орендної плати


Багато підприємців та організацій обирають для бізнесу оренду чи суборенду приміщень. Це зрозумілий крок, для реалізації майже будь-якого проекту потрібні офіси або склади, торгові площі, робочі приміщення тощо.

Як орендатору дізнатися, скільки насправді коштують квадратні метри, за які він планує заплатити? Та як орендодавцю впевнитись, що він не віддав об’єкт «задешево»? Цих вагань можна уникнути, якщо перед орендою звернутись до LexStatus та замовити оцінку орендної плати.

Експертна оцінка орендної плати — це визначення оптимальної вартості оренди нерухомого чи рухомого майна. Ця процедура допоможе дізнатись точну ціну об’єкту та укласти справедливу угоду.

Коли потрібна оцінка орендної плати?

Оцінка ринкової орендної плати корисна для швидкого укладення справедливої угоди про оренду. Також ця процедура обов’язкова для випадків, коли підприємець чи організація планують орендувати майно, що належить до державної або комунальної власності. Ця вимога передбачена Законом України «Про оренду державного та комунального майна».

Окрім випадків безпосередньої оренди майна, експертна оцінка орендної плати потрібна для розділу чи продажу бізнесу, судових суперечок тощо.

Документи для оцінки орендної плати

Максимум даних про майно: меблі, кондиціонери, інфраструктура тощо

Свідоцтво про реєстрацію права власності на об’єкт

План БТІ (поверховий план будівлі)

Вартість оцінки ринкової орендної плати

Вартість оцінки ринкової орендної плати невелика, особливо якщо порівняти її зі втраченими коштами за надто низьку або високу ціну оренди. Як свідчить практика, результат оцінки орендної плати дивує майже всіх, адже в багатьох випадках одна зі сторін несправедливо втрачає кошти.

Хочете дізнатись точну вартість оцінки орендної плати? Телефонуйте (067) 462-30-00 — менеджер з’ясує деталі замовлення та вкаже точну вартість і терміни оцінки з урахуванням всіх факторів.
 

Потрібна оцінка орендної плати?

Залиште заявку

Зверніться до LexStatus — довірте це завдання професіоналам!