emailTelegram Ресурс 2 Ресурс 3 Ресурс 4 Ресурс 5

Оцінка дачі

Оцінка дачного будинку


У кожного є свої уявлення про дачу. Для когось це город, для когось — невеличкий будинок, де можна провести відпустку. Деякі ж дачні будинки збудовано так, що у них можна проживати увесь час.

Експерт з оцінки розглядає дачний будинок як об’єкт нерухомості, тобто, земельну ділянку із цільовим призначенням під садівництво. На ділянці можуть також знаходитись будинок і господарські будівлі.
При цьому виконувати оцінку дачі за тими ж критеріями, що оцінку квартири — неправильно. Адже вартість дачі складається з двох частин: земельної ділянки та самого будинку.

Експертна оцінка дачного будинку потрібна у таких випадках:

отримання кредитних коштів під заставу


розподіл майна при розлученні

купівля, продаж, дарування або успадкування майна

судовий процес, у якому дачний будинок є предметом суперечки

Особливості оцінки дачі

Дача не вважається житловим будинком і виконувати експертну оцінку дачі за тими ж критеріями, що і оцінку квартири – абсолютно невірно. Адже вартість дачі складається з двох частин: земельної ділянки і самого будинку, а іноді додають і окремо побудовані господарчі приміщення.

Документи для оцінки дачі

Паспорт власника

Ідентифікаційний код власника

Правовстановлюючі документи на майно

Технічний паспорт БТІ

У стандартних випадках вже через годину після подачі документів ви можете отримати звіт про оцінку дачі онлайн або в руки. Також можемо безкоштовно надіслати звіт Новою поштою.

Вартість оцінки дачного будинку

Зверніться в LexStatus, продиктуйте характеристики своєї дачної ділянки і будинку нашим фахівцям та отримайте попередню суму. Оцінка дачі онлайн, звичайно, не буде точною і остаточною, але допоможе вам зорієнтуватися. Експерти мають великий досвід.
Вартість оцінки дачі формується індивідуально, на неї можуть впливати наступні фактори:

Місценаходження ділянки

Технічний стан будинку

Наявність додаткових споруд

Час звернення

Інші, індивідуальні фактори

Ми не вказуємо точну вартість оцінки дачі на сайті, аби не вводити вас в оману.
Щоб дізнатися точну ціну або замовити оцінку дачного будинку, достатньо зателефонувати: (067) 506-07-07. Менеджер відповість на всі ваші запитання та вкаже точну вартість оцінки з урахуваннями індивідуальних характеристик. Або замовте послугу «Оцінка дачного будинку» онлайн, залишивши свої контакти у формі ничже:

Професійну експертну оцінку дачі, заміського будинку і дачної ділянки пропонує компанія LexStatus. Ми працюємо по всій Україні.

Залиште заявку

і отримаєте безкоштовну юридичну консультацію з усіх питань оцінки