emailTelegram Ресурс 2 Ресурс 3 Ресурс 4 Ресурс 5

Оцінка будинків


Експертна оцінка будинку — найкращий спосіб уникнути фінансового ризику. Будинок — найбільш цінне майно більшості людей. Тож при проведенні будь-яких фінансових операцій краще захистити себе від можливих помилок: переплат при купівлі чи низької вартості при продажі майна. Для цього потрібно замовити оцінку будинку та дізнатися точну ринкову вартість цього житла — адекватну ціну на будинок з урахуванням усіх факторів.

Для незалежної оцінки будинку експерти використовують два підходи: порівняльний та витратний. При витратному ринкова вартість приватного будинку дорівнює витратам на будівництво, при цьому розраховується фізичний знос споруди та віднімається від кінцевої суми. При порівняльному підході дещо інша схема роботи: вартість визначається виходячи з порівняльного аналізу схожих об’єктів, запропонованих на ринку в тому ж регіоні. В будь-якому випадку, експертам знадобиться інформація про точне місце розташування, наявність підключених комунікацій, площі земельної ділянки, наявності правовстановлюючих документів та інших уточнюючих деталей.
Більшість операцій з нерухомістю потребують незалежної експертизи. Причини оцінки заміського будинку можуть бути абсолютно різними, важливо, щоб сам звіт був відповідним нормативним вимогам.

Оцінку будинків зазвичай проводять у таких випадках:

договір оренди, дарування чи спадкування

оформлення договору про страхування житла

купівля або продаж майна

судовий розгляд, де нерухомість є предметом суперечки

Як проходить оцінка будинків

Для початку експертної оцінки будинку достатньо залишити заявку на цій сторінці та передати необхідні документи у друкованому чи електронному вигляді. Після цього експертам LexStatus знадобиться година, аби розрахувати ринкову вартість будинку та безкоштовно надіслати звіт вам або вашому нотаріусу. Крім того, електронний звіт ви зможете отримати вже через 30 хвилин після передання документів.

Щоб замовити оцінку будинку, знадобляться документи:

Паспорт власника

Копія паспорту власника нерухомості

Копія ідентифікаційного коду власника

Копія ідентифікаційного коду власника

Копія документів на право власності житлом

Копія документів на право власності житлом

Копія технічного паспорту на будинок

Копія технічного паспорту на будинок

Фото об’єкта оцінки

Кольорові фото об’єкта оцінки


Після отримання пакету документів, експертам потрібен деякий час, щоб проаналізувати всі нюанси вашого майна. Оцінка вартості приватного будинку займає близько години. В результаті ви отримаєте звіт на електронну пошту.

Скільки коштує оцінка будинку

Наскільки б розповсюдженою послугою не була оцінка будинку, ціна на неї не може бути однаковою по всій Україні. Вартість оцінки будинку в місті чи селі завжди залежить від:

місцезнаходження будинку

площі будинку

технічного стану житла

часу звернення

інших індивідуальних факторів

Експерти завжди враховують всі особливості об’єкта і тенденції на ринку, здійснюючи оцінку будинку. Ціна може коливатися в будь-яку сторону. Незалежна експертиза – це те, що може убезпечити вас від ризиків. І краще довіритися професіоналам, які слідкують за ринком та розуміють фактори його розвитку. Щоб дізнатися точну вартість і замовити оцінку будинку, потрібно набрати номер або заповнити форму: (067) 506-07-07

Компанія LexStatus пропонує швидку незалежну оцінку приватних будинків за найкращою ціною в Україні.

Залиште заявку

і отримаєте безкоштовну юридичну консультацію з усіх питань оцінки