emailTelegram Ресурс 2 Ресурс 3 Ресурс 4 Ресурс 5

Оцінка автомобіля

Оцінка вартості авто


Оцінка вартості автомобіля — достатньо складний процес. Аби отримати точний результат, експерт має детально ознайомитись з технічними характеристиками авто та його станом.

Оцінить вартість авто в Україні у нас можна в будь-якому регіоні країни, офіси LexStatus знаходяться в кожному обласному центрі. Щоб послуга незалежної оцінки вартості була доступною, ми постійно відслідковуємо ціну на ринку та формуємо кращу пропозицію. Для якісної оцінки автомобіля і створення звіту потрібна достовірна інформація про об’єкт оцінки, точні характеристики та об’єктивний опис стану. Про все інше потурбуються наші спеціалісти.
Оцінку транспортних засобів довірять можна лише сертифікованим експертам, так ви будете певні в законності й вірності складеного звіту.
Наші спеціалісти уже багато років оцінюють рухоме та нерухоме майно.

Експертна оцінка автомобіля найчастіше потрібна у таких випадках:

Результат оцінки вартості автомобіля — звіт, в якому вказана ринкова вартість авто.

оцінка автомобіля для продажу

постановка на баланс

лізинг

оренда авто

визначення суми збитків

Експертна оцінка вартості автомобіля

Визначити ціну авто, яке знаходиться в експлуатації менше 2-х років та ще знаходиться на гарантії, — доволі просто. Його вартість буде на 10-25% відрізнятися від ціни новенького авто з салону. Такий метод оцінки можна використовувати, лише якщо авто в ідеальному стані.

Коли у авто є нюанси, а вони є практично у кожного автомобіля, то експерт проводить розрахунок вартості автомобіля, використовуючи спеціальні методи оцінки.

Авто в експлуатації

Проводиться оцінка автомобіля онлайн. Експерт, спираючись на середню вартість авто тієї ж марки, в таких же умовах і стані, визначає ціну. Таку інформацію експерти шукають на спеціалізованих сайтах з продажу авто.

Авто після ДТП

Щоб визначити вартість такого автомобіля, експерт приймає до уваги технічний стан авто, його функціональність, пробіг та естетичність. Після цього розрахунок вартості автомобіля виконується по спеціальній формулі.

Де оцінити авто

Якщо вам потрібна кваліфікована оцінка вартості автомобіля, звертайтесь до LexStatus! Вже 16 років ми здійснюємо експертну оцінку авто. Ми можемо виконати для вас оцінку автомобіля онлайн, з будь-якого міста України. Наші експерти допоможуть вам зібрати потрібні документи та виконають оцінку авто всього за декілька годин!
 

Щоб замовити експертну оцінку автомобіля,

Заповніть форму

або телефонуйте за номером (067) 506-07-07